YARA MILA

Добрива YaraMila® містять в кожній гранулі всі необхідні для рослини мікро-і макроелементи в правильному співвідношенні і доступній для рослин формі. 
Назва Mila походить від давньонорвезького слова "mikla", що означає - Успіх. 
Добрива YaraMila® забезпечують рівномірний і здоровий ріст рослин протягом усього вегетаційного періоду.
Добрива YaraMila, розроблені спеціально для обробки інтенсивних культур, зокрема овочів, плодових дерев, винограду та газонних трав.
Рослини отримують збалансоване живлення, в якому поєднано аміачний та нітратний азот, легко засвоювані форми фосфору, доступні для рослин на довший період у багатьох типах ґрунтів, а також хлорид чи сульфат калію.
Добрива YaraMila є невід'ємним елементом програми живлення від компанії Yara. Завдяки різним співвідношенням азоту, фосфору і калію та збагаченню мезо- і мікроелементами, ці добрива якнайкраще забезпечують потребу рослин в збалансованому та оптимальному живленні.
Добрива YaraMila є прекрасним джерелом мезо- та мікроелементів і навіть у невеликих кількостях розподіляються точно і рівномірно. Крім цього, метаболічна взаємодія речовин та вдосконалений склад забезпечують краще всмоктування мезо- та мікроелементів у порівнянні з простими добривами, які застосовуються окремо.
 
Yara Mila
Yara Mila
NPK 18-11-13 +S
 
Yara Mila
Yara Mila
NPK 9-12-25
 
YARA MILA
YARA MILA
NPK 12-24-12
 
YARA MILA
YARA MILA
NPK 16-27-7
 
Yara Mila
Yara Mila
NPK 8-24-24 +5SO3
 
YARA MILA
YARA MILA
NPK 7-20-28
 
YARA MILA
YARA MILA
CROPCARE 11-11-21
 
YARA MILA
YARA MILA
COMPLEX 12-11-18 
 

Контакти

Телефон 068-984-45-77
Адрес Україна
E-mail ltcompany.infos@gmail.com